Urobte si chuť:

Denné MENU
už od 3,5€ do 4,9€


 

www.pdnoviny.sk

Regionálne informácie z prvej ruky

 

 
 

Kozmetika a pedikúra tel. 0908620475

Ponúkame na prenájom nebytové priestory vhodné na kancelárske využitie.
Kontakt: 0915 755 455
Hotel Detva sa nachádza v meste Detva, ktorá je centrom rázovitej oblasti Podpoľanie.
    Detva, Sládkovičov kraj... alebo aj, Podpoľanie, je svojím prírodným charakterom vhodný pre letnú i zimnú turistiku. Milovníci panenskej prírody si prídu na svoje v Chránenej krajinnej oblasti Poľana, skalolezci na Kaľamárke, lyžiari na Poľane, bielych vodách a Látkach, plavci i neplavci pri vodnej nádrži Ružiná, cyklisti ocenia priaznivé podmienky ako na cestnú, tak predovšetkým horskú cyklistiku s rôznymi stupňami obtiažností.
     Popri krásach prírody ponúka Podpoľanie aj množstvo príležitostí kultúrneho vyžitia. Je to kraj, kde ani v dnešnej modernej dobe neupadli tradičné ľudové zvyky, môžte vidieť kroje, stretnúť sa s tradičnou detvianskou hudbou, tancom spevom, architektúrou, ale aj kúskom dávnej histórie (Divín, Vígľaš..)... Všetky tieto sú našim hosťom takpovediac "na dosah ruky".
    Chceli by ste stráviť dovolenku v srdci Slovenska? Zaujali sme Vás? Informujte sa o možnostiach Letnej i zimnej dovolenky v Hoteli Detva. Radi odpovieme na všetky Vaše otázky.
 
Prístup
Hotel Detva sa nachádza pri hlavnej ceste E 1/50 na trase Bratislava - Košice. Leží medzi Zvolenom (23 km) a Lučencom (34 km). Železničná stanica a autobusová zastávka sú v priamej blízkosti hotela.
 
    

 
kontakty:                                                                                             Telefónne čísla
prevádzkár              : prevadzka@hoteldetva.sk                                        +421 915 755 455, +421 45 54 54 392
recepcia                  : recepcia@hoteldetva.sk                                          +421 45 545 6480
učtáreň                   : uctaren@hoteldetva.sk


Adresa:  Hotel Detva s.r.o., Záhradná č. 22, 962 12 Detva